Notice: Undefined index: view in /home/piotr-sabat3/ftp/FI25-PHP53-def/components/com_content/router.php on line 48
Miejsca

A B C D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9
Medical Pregnancy Training
Medical Pregnancy Training to nowatorska idea, kt贸rej g艂贸wnym celem jest bezpiecze艅stwo aktywno艣ci fizycznej kobiet w ci膮偶y. Ca艂y pomys艂 bazuje na wiedzy po艂o偶niczej wynikaj膮cej z najnowszych fakt贸w i rekomendacji medycznych...... Więcej
Adres: Bolkowska 2c
Warszawa
Telefon: 792088108
Stacja Nowa Gdynia
Centrum sportowe znajduje si臋 na pograniczy dw贸ch miast - Zgierza oraz 艁odzi. Prowadzimy zaj臋cia fitness, aquaerobik, zaj臋cia dla dzieci. Na terenie o艣rodka znajduje si臋 tak偶e Hotel Nowa Gdynia ***. ... Więcej
Adres: Sosnowa 1
95-100 Zgierz
Telefon: 427142121
Strona internetowa:
http://www.nowa-gdynia.pl/
EVERGYM fitness & more
EVERGYM to klub stawiaj膮cy przede wszystkim na ludzi i nowoczesno艣膰. Ka偶dy z naszych Klubowicz贸w jest traktowany w 100% indywidualnie, a plan treningowy ustalamy odpowiednio do jego aktualnych potrzeb i mo偶liwo艣ci. Naszym celem jest tworzenie miejsca przyjaznego naszym Klubowiczom i w pe艂ni przystosowanego do mo偶liwo艣ci sp臋dzania w nim czasu ca艂膮 rodzin膮.... Więcej
Adres: Sienkiewicza 100
90-357 Łódź
Telefon: 42 632-69-16
Strona internetowa:
http://www.evergym.pl
akademia health med sport
health med sport zajmuje si臋 sprzeda偶膮 sprz臋tu fitness i akcesori贸w, profesjonalnym doradztwem w zakresie wyposa偶ania obiekt贸w w sprz臋t fitness o przeznaczeniu komercyjnym i domowym.... Więcej
Adres: Dąbrowskiego 506/113
60-451 Poznań
Telefon: +48 666 700 083
Strona internetowa:
www.healthmedsport.pl
Iwmirs Studio Ruchu - Katowice
Szukasz miejsca, w kt贸rym mo偶esz popracowa膰 zar贸wno nad swoj膮 kondycj膮 jak i figur膮? Zapraszam do Studia Ruchu IwMirS!... Więcej
Adres: Paderewskiego 63
Katowice
Telefon: +48 666 864 684
« Początek Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 Następna Koniec »

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie dostarczane s膮 w dobrej wierze i nieodp艂atnie. Fitnessinfo.info nie mo偶e by膰 odpowiedzialne za pomy艂ki lub nieprawdziwe informacje podawane na stronach z kt贸rych fitnessinfo.info pobiera informacje. Robimy wszystko aby informacje podawane na naszej stronie by艂y aktualne i w艂a艣ciwe, b臋dziemy bardzo wdzi臋czni je艣li znajdziesz jaka艣 nieaktualna informacje lub tak膮 kt贸ra mija si臋 z prawd膮 i poinformujesz nas o tym.

Login or Register

LOG IN